MOTORLU KURYE NEDİR, NE İŞ YAPAR?

MOTORLU KURYE HİZMETİ NE DEMEKTİR?

Motorlu kurye hizmeti motosikletli her türlü eşyayı bir yerden başka bir yere taşıyan kişilerdir. Motor ile çalışan firma olarak İstanbul ilçelerinin hepsinde ve tüm mahalle ve semtler dahil güvenli ve hızlı kurye hizmet götürüyoruz. Size bir kurye lazım oldu anda hemen arayın.

Motorlu kurye İstanbul içinde en batıdaki en uzak ilçeden doğudaki en uzak ilçeye hizmet sağlıyoruz. İstanbul iki ucu arasındaki mesafe yaklaşık olarak 300 km olduğu söyleniyor. Bizim için fark etmiyor. Bir ilçeden başka bir ilçeye ister yakın olsun isterse uzak olsun bizim için fark etmiyor.

 

MOTORLU KURYE NE EDER, NE İŞ YAPIYOR?

Motorlu kurye hizmeti istediğiniz her şeyi taşır. Servis veren her firma da olduğu gibi elimizden geldiği sürece buralarda hizmet vereceğiz. Fakat bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ne diye soracak olursanız biz güvenir ve dürüstlük olarak olarak niteliyoruz.

Piyasa içinde bu hizmeti veren tüm firmalar arasında sıyrılarak gerçek kimliğimizi ve sistemimizi bu iki ilke üzerine bina ettik ve böyle bu yolda çalışmalarımızı sürdürmeye gayret ediyoruz. Çünkü biz dürüst ve emin olarak güvenliyiz, yalancılığın ne olduğu iyi öğrendik.

 

MOTORLU KURYE KİMDİR, NECİDİR, NEDİR?

Motorlu kurye İstanbul içinde ve şehirler arası çalışan kurye firması olarak tüm çalışanlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Paketlerini adresinize ayağınıza kadar gelip teslim ediyoruz. Günümüzde bu meslek elamanları artık çok aranan meslekler arasına girmiştir.

Moto kurye ile bütün bu motosiklet ile en uygun ve en ekonomik fiyatlar ile varız. Ucuz olduğu gibi acil kurye hizmetlerinde de gönderinin gideceği mesafeler, gönderinin büyüklüğü gibi farklı sebepler kurye fiyatlarının değişmesinde etkili olabilmektedir.

 

MOTORLU KURYE ŞARTLARI NE, NASIL OLUNUR?

Motorlu kurye acil ve zor durumda kaldığınız zaman acil kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere size yaptığımız tüm servisi bizden her an çalışmak için isteyebilirsiniz. Bir çok alanda elimizden geldiğince hizmet veriyoruz. 

30 dakikada yani yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Bunun için detaylı bilgi almak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Yine de standart kurye ücretlerimiz ile karşılaştırıldığında çok uygundur. Yaşanan bir çok sıkıntıları aşmak için sabrediyoruz.

 

MOTORLU KURYE OLMA ŞARTLARI NEDİR?

Motorlu kurye İstanbul içinde çalışan motosikletli kurye firması olarak çalışma ile sizlere yardımcı oluyoruz. Yüzde yüz hızlı bir şekilde iş yerinize, evinize ve özel adresinize ayağınıza kadar teslim ediyoruz. Her ay düzenli olarak teslimat bilgileri arşivlenir.

Kurye hizmetimizden çabucak yararlanmanız da mümkün olmaktadır. Düzenli olarak bu türde hizmetler almaya ihtiyaç duyan müşterilerimiz için de çok daha cazip fiyatlarla kurye hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Bir çok çeşit taşıma sistemimiz bulunmaktadır.

 

MOTORLU KURYE FİYATLARI NE KADAR TUTAR?

Moto kurye ile strateji ve özellik olarak bir çok firma aynı tarz çalışma yapmaktadır. Sistem olarak burada size özel olarak acil kuryelerimizle verdiğimiz ile her kese hizmetlerimizde çok uygun fiyatlarla ayrıcalıklı özel ve acil kurye hizmeti sağlanmakta.

Hızlı motorlu kurye servisi ile olan tüm çalışmayı tek bir firmadan almanızı mümkün kılıyoruz. Bizim işimizdeki mantık şudur ki; kaliteli çalışarak evimize akşamları sağ salim dönmektir. Fiyatlarımız gerçekten de her kese her keseye ve firmaya ekonomiktir.

 

MOTORLU KURYE NELER TAŞIR, NELERİ TAŞIMAZ?

Motorlu kurye acil ve zor durumda kaldığınız zaman tüm eşya ve paket getiren kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere motosikletli eleman sistemini fişi ile beraber isteyebilirsiniz. 7/24 çalışan nöbetçi kurye elemanımız vardır.

Express motorlu kurye ile biz yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Tamamı deneyimli ve gönderimler konusunda sorunsuz hizmet verme kapasitesine sahip personelimizle birlikte ihtiyacınız giderilir. Sorunsuz ve düzenli bir servis sağlamaktayız.

 

MOTORLU KURYE İŞİ NEDİR, NASILDIR, NE YAPAR,?

Motorlu kurye işi ile artık bunlar arasında özel kurye adıyla vermekte olduğumuz hizmetler daha çok evrak gönderimleri için tercih edilen gönderimlerde olmaktadır. Moto kurye işi günümüzün şu anda vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Yaptığımız bu işi acil ve zor durumda kaldığınız zaman paket getiren hızlı kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere bu hizmetimizi fişi ile beraber isteyebilirsiniz.  Verdiğimiz tüm hizmetlerin yasal faturasını alabilirsiniz.

 

MOTORLU KURYE NASIL OLUNUR, NELER GEREKİR?

Motorlu kurye olmak için aslında gereken bir çok kural olmasına rağmen şimdilerde her kes olabiliyor. Aslında bu işin bir kuralı falan yok. Bir A-2 yeni yasaya göre A ehliyetine sahip olan her insan bir de güzel bir motosiklet aldı mı artık bu işe başlayabilir.

Sağlam bir kurye olmak için trafikte gördüğünüz manyak tipler bunlardır. Sağa sola makas atan, arabaları sıkıştıran tipler. İşte genellikle kazalarda bu kişiler neden oluyor ve genellikle bu tür kişiler millete zarar veriyorlar. Bizde bunlardan şikayetçiyiz.

 

MOTORLU KURYE OLMAK İÇİN HANGİ EVRAKLAR GEREKİR?

Motorlu kurye olmak için birincisi sağlam bir karaktere sahip olmak gerekiyor. Efendi, dürüst olmak gerekiyor. Fakat nerede esrarkeş varsa motorcu olmuş. Nerede başka iş bulamayan görüyoruz ki hep bu işi yapıyor. Yani bu piyasada doğru dürüst insan olmaz. 

Fakat bunun ehliyeti var, elbisesi, kıyafeti motoru var. Kask ve dış giysi olarak ekipmanlar var. İstanbul içini çok iyi bilmek var. En önemlisi de dürüst ve efendi olmak ve trafikte kimseye zarar vermeden işini yapabilmek var. Yalan konuşmak en büyük suç ve hatadır.

 

MOTORLU KURYE OLMA ŞARTLARI, KRALLARI NEDİR?

Motorlu kurye olmak için bir çok önemli püf noktaları vardır. Fakat günümüzde böyle değildir. Her sektörde olduğu gibi çoğu kişi bilinçsiz olarak işe atılır. Ne bir eğitim ne de bir öğrenim. Bu durum üzülerek ifade edelim bizde de böyledir.

Bir çok sektöründe işler genel de aynıdır. Azıcık parası olan hemen motosiklet alır. Hiç bir şey almadan ve öğrenmeden bu işe başlar. Sonra da Allah taktiri mefta olur. Yani ölür. Neden bilgisiz be bilinçsiz olduğu için. Bom boş olduğundan dolayı.

 

MOTORLU KURYE NELER YAPAR, NELER TAŞIR, NELER TAŞIMAZ?

Motorlu kurye yollarda görmenize rağmen bir çok işi halleden birimlerdir. Sizler sadece yolda, trafikte bunların sağa sola gittiklerini görürsünüz. Genel olarak ne yaptıkları belli değil gibi gözükür. Fakat bir çok işi yerine getiriyorlar.

Bizim yani arkadaşların İstanbul içinde hallettikleri işin, yaptıkları işlerin haddi hesabı yoktur. Şu zaman içinde onlar olmasa sanki bütün işler duracak sanki. Af edersiniz popomuzdaki donunuzu bile artık çalışan bizim elamanlarımız getiriyor.

 

MOTORLU KURYE MOTORLARI NASIL OLMALIDIR?

Motorlu kurye olmak için çok bilinçli bir insan olmak gerekiyor. Onlar bu şehrin efsaneleri arasına girmiştir. Biz yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Ama böyle motorcu sayısı çok az. Biz ise daha iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Çalışan sektördeki elemanlarının yüzde elliden fazlası dürüst ve düzgün olsa da diğer tarafı da bir o kadar kötü ve yanlış insanlardan oluşmaktadır. Siz siz olun motorculara fazla güvenmeyin. Çünkü çoğu hayattan beklentisi olmayan tiplerdir.

 

MOTORLU KURYE SORUNLARI VE SIKINTILARI NELERDİR?

Motorlu kurye olarak bizim bir çok sorunumuz var. En başta önceleri bizden köprü ve paralı yol ücretsiz iken şimdi paralı oldu. Motosiklete vergi yokken şimdi araba gibi vergi koyuldu. Son olarak sıfır motosikletlere yüzde elli vergi geldi.

Bir kullanıcı ve insan olarak yollarda bütün sürücülerden şikayetçiyiz. Çünkü bizi görmezlikten geliyorlar. Ayrıca bizlere özel motosiklet yolları olması gerekmektedir. Çünkü trafik içinde hareket edemez hale geliyoruz. Yol her zaman tıkanıyor.

 

  • İstanbul motorlu kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
  • Normal İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip acil İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
  • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
  • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaşın

 

İSTANBUL MOTORLU KURYE - 0555 278 23 30 -

İSTANBUL MOTORLU KURYE – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI YAZIN