MOTO KURYE NEDİR, NE DEMEKTİR?

Moto Kurye

MOTO KURYE NEDİR, KİMDİR?

Moto kurye deyip geçmeyin. İstanbul trafiğinde bir çok sektör içinde insanların hayatlarını kurtarıyorlar. Bu çalışkan insanlarımız sanki karıncaya benzer. Aldıkları bir görevi yani paketi teslim etmeden kesinlikle evlerine gitmezler.

Moto kurye adamları işleri yetiştirmek için kendi canlarını tehlikeye atarlar. Moto kurye görevleri arasında tüm insanları bir bir birinden ayırt etmeden çalışmaktır. Moto kurye elemanları asla insanlar arasında ayrımcılık yapmaz. 

 

MOTO KURYE KİMDİR? 

Moto kurye her türlü taşıma işini motosikletleri ile yapan kişilerdir. Evrak, paket, su, yemek, insan, yolcu, gazete, dergi, otomotiv yedek parça gibi bilimum bir çok eşyayı taşıyan önemli insanlardır. Zamanımızda en fazla ihtiyaç duyulan mesleklerin başındadır.

Moto kurye olmak için A ehliyetine sahip olmak, güzel sağlam bir motosiklete sahip olmak ve güzel motor kullanmak gerekiyor. İstanbul içini de az çok bilmesi gerekmektedir. Tabi ki her türlü ekipmanlara da sahip olmak en başta gelen kurallardan bir tanesidir.

 

MOTO KURYE NE İŞ YAPAR

Moto kurye İstanbul her ilçesi ve çevre ilçelere hizmetimiz başlamıştır. Yani bilenler için söylüyorum Anadolu sınırımız sınırı sahilden, yaklaşık olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün hemen altında bulunan Anadolu Hisarı sınırlarına kadar dayanmaktadır.

Moto kurye her zaman sizinle. En son buradaki Küçüksü denilen bölge sınırdır. Bizde hemen yollarız. Eğer, iş yerinizde hazırlamış olduğunuz resmi veya özel evraklar vardır. İşte biz iki yaka içinden de iki tarafa da geçerek müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

MOTO KURYE HİZMETİ

Moto kurye hizmet verdiğimiz yerler arasında İstanbul Anadolu yakası başladığı yerde servisimiz vardır. Yani işte buradan başlayarak, Anadolu yakasında Küçüksu, Kandilli, Vaniköy, Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi, İcadiye, Kuzguncuk, Paşalimanı gideriz.

Moto kurye ile Üsküdar Merkez, Kız Kulesi, Selimiye, Harem bölgesine kadar devam etmektedir. Yukarıdan Altunizade, Bulgurlu, Çamlıca, Ünalan, sınırına kadar devam eder. Moto Kurye ihtiyacı nasıl ortaya çıktı? Trafik ve yoğunluktan dolayı.

 

MOTO KURYE SERVİSİ

Moto kurye acil servisimiz, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası alo kurye hizmetimiz mevcut. Tüm bölgesine hizmet veriyoruz. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz.

Moto kurye olarak her zaman bütün hizmetler vardır. Nedir bu genel hizmet. Şöyle ki İstanbul şehrini bir bütün olarak düşünürseniz yani tek bir bölge olarak dönüşümlü çalışma ile çalışıyoruz. Bu yüzden başarımızı daha fazla oranda katlıyoruz.

 

MOTO KURYE ZAMANLARI

Moto kurye ile en uçtan en ücra ilçelere dahi  bu hizmeti veriyoruz. İşte burası küçükte olsa gene çalışıyoruz burada. Düşünün bizler İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi yollayabilirsiniz. Zamanımızda 7/24 çalışan kahramanlardır moto kuryeler.

Moto kurye buda yaklaşık olarak sadece tek gidiş yaklaşık çok yol olarak tutmaktadır. İstanbul şehrinin bir ucundan diğer ucuna kaç km olduğunu da belli oldu. Yaklaşık 270 km olarak bu ölçü uzunluğundadır. İşte bu iki üç arasında her gün gidip geliriz. 

 

MOTO KURYE ANLAYIŞI

Moto kurye son yıllara bakıldığında İstanbul’un gelişen ve büyüyen bölgelerinden biri olan İstanbul, özellikle ticari alanların, iş merkezlerinin ve yerleşim alanlarının giderek artış gösterdiği ve göz önünde bulunan bölgelerden biri olmaktadır.

Moto kurye ile bu nedenle bir çok ilçesinde her noktada üstün bir hizmet kalitesinin oluşturmaktadır. Böylece her ihtiyacı ve sorunu karşılayacak düzeyde yanıt oluşturdu. Firma olarak verdiğimiz tüm işlerin tamamen arkasındayız.

 

MOTO KURYE ZAMANLARI

Moto kurye çalışanları güzel iş yaptığı zaman iyi para kazanır. Bu işi yapan bir çok firma bulunuyor. Bir çok kurye elemanları bu firmalarda yüzdelik olarak çalışıyor. Bir çok eleman da değişik sektör içinde gıdadan tutunda her sektörde varız. 

Moto kurye servisi ile sigortaya kadar bir çok sektör içinde özel firmalarda maaşlı olarak çalışıyorlar. Bazı elamanlar da sadece kendi müşterilerine kendine has olarak çalışıyor. Bir firmaya bağlı olmadan kendi müşteri portföyünü oluşturarak hizmet veriyorlar.

 

MOTO KURYE ÇALIŞMASI

Moto kurye, internet üzerinden çalışmakta olup, internet sitelerimizden gelen müşterilerimize hizmet etmektedir. İnternetten sipariş verdiğiniz ilaçları veya araç gereçleri siz değerli saygın müşterilerimizin adreslerine ulaştırmaktadır.

Moto kurye çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Genelde paket üzerine çalışmakla beraber, tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda olduğunda bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

MOTO KURYE SİSTEMİ

Moto kurye sistemi işliyor. Siz internetten eve ilaç siparişi vermek istediğiniz zaman direk Moto kurye hattını arayabilir bizlere sipariş verebilirsiniz. Sizin için ne isterseniz her türlü hizmeti çekinmeden verebiliriz. Her alanda faaliyet gösteren bir sektör bu sektör.

Moto kurye ile özellikle İstanbul içinde ve çevresindeyiz. Yeter ki istediğiniz işler tamamen yasal ve resmi olduktan sonra bizim için asla sorun olmaz. Dolayısıyla ihtiyaç duyduklarınızı kapınıza istiyorsanız bizi her zaman istediğiniz vakitte arayabilirsiniz. 

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ 

Moto kurye ile gece ve gündüz hizmetimiz sürekli devam etmektedir. Moto kurye elemanları sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gündüz çalışma saatleri dışında artık gece boyuncada çalışmaya başlamıştır. 7/24 hizmet vermeye başlamıştır.

Moto kurye hizmeti acil ihtiyaç duyduğunuz anda lütfen arayınız. Bizden her türlü sıkıntı oluşmadan ve çekinmeden siparişinizi yapabilirsiniz. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Elimizden gelen gayreti göstererek işlerimize devam ediyoruz.

 

MOTO KURYE ANLAYIŞI

Moto kurye anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Bu kurye ile evet verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür.

Moto kurye ile bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Fakat biz bu anlayışı artık kökünden sökerek insanlara bunu aşılamaya başladık.

 

MOTO KURYE ANLAMI

Moto kurye yakından tanıyın. Bazen gece yarısı veya geç saatlerde bir çok kişinin acil bir şeye ihtiyacı olabilir. Bunu karşılamak adına internet üzerinden arama yaparak ihtiyaçlarını karşılıyorlar. İşte bizi de böyle buluyorlar. Aratıp en yakın numarayı arıyorlar.

Moto kurye gece geç saatte gelecek kişiden tabi ki her kes korkar. Sonuçta insanların ne oldukları alınlarında yazmıyor. İşte bizler de buradan elimizden geldiğince kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Bir moto kurye asla hiç bir insanı kırmaz ve hakaret etmez.

 

MOTO KURYE FİYATLARI

Moto kurye fiyatları aslen zaman ve sürelere göre değişir. Yani teslim saatine göre fiyat artar yada azalır. Eğer işinizin çok çabuk ve hemen derhal gitmesini istiyorsanız bunun için biraz daha fazla ücret vermelisiniz.

Moto kurye ile ekonomik bir taşıma yapmak isterseniz normal kurye sistemini kullanabilirsiniz. Bu sistem gayet ucuz kurye ve uygun kurye olarak çalışma vermektedir. Çünkü gün içi kurye olarak paketleri teslim eder.

 

İSTANBUL MOTORLU KURYE-0555 278 23 30
İSTANBUL MOTORLU KURYE – 0555 278 23 30

Motorlu Kurye

View posts by Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Destek (0555) 278 23 30
× 7/24