İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye corona virüs yorumu

İstanbul motorlu kurye olarak 1990 yılı başında girdiğimiz bu sektör içinde halen Allah izni ile çalışmayı sürdüren bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Bizler bu zaman zarfında bir çok olay yaşadık ve çok şeyler gördük. 

İstanbul motorlu kurye firma olarak resmi hale gelmemiz ise 2010 yılında bu isim altında hizmet vermeye başladı. Bu yıldan itibaren şu ana kadar çok üzüldüğümüz ve çok sevindiğimiz bir çok olaylar ile karşılaştık ve bunları yaşadık.

 

İstanbul motorlu kurye zor zamanlar

İstanbul motorlu kurye işte bu olaylar içinde en son olarak 2020 yılının Ocak ayında Çin merkezli başlayan corona virüsü tüm Dünyayı etkilemiştir. Ülkemizde ise Mart 2020 ayında başlayan bu virüs getirdiği bir çok olay nedeni ile hayatı değiştirmiştir.

Tabi bu virüsün Dünyayı yönetmek isteyen ve insanların yaşamları hakkında söz sahibi olan Allah gücü ve kudretini hiçe sayan bir kaç devlet tarafından nüfusu kontrol altına alma bahanesi ile yayıldığı artık kesinleşmiştir. İşte durumdan böyledir.

 

İstanbul motorlu kurye inançlıdır

İstanbul motorlu kurye hiç bir şey Allah izni olmadan asla var olamaz. Bu virüsü ve yayılmasını Allah istediği için tüm Dünya ülkelerine yayılmıştır. Tüm insanları bir sınav ve denemeyle imtihan eden Rabbimiz bunların oyunlarını başlarına geçirdi.

Evet bu bir imtihan. Fakat bu Müslümanlar için bir imtihan. Fakat kafirler için ise Allah gücü ve kudretini gösteren bir işaretti. Çünkü Dünyayı yönettiğini zanneden bir kaç kendini güçlü zanneden ve kibirlenen devletlere yerle bir oldu.

 

İstanbul motorlu kurye doğrunun yanında

Allah onların planlarını başlarına geçirdi. En fazla etkilenen ve ölüm yaşanan bu ülkelerin Dünya üzerinde özellikle Müslümanlara yaptıkları zulümlerden dolayı sanki bu onlara Allah’ın bir tokadı idi. Allah belalarını böylece veriyordu.

İstanbul motorlu kurye ekonomik olarak sıfıra inen ve petrol için ülkeleri işgal eden Abd ekonomisi çöktü. Petrol sıfıra indi ve maliyeti kurtarmadığından durduruldu. Şimdi ellerinde ise koskocaman bir sıfır kaldı. Ölümler ise sokaklara taştı.

 

İstanbul motorlu kurye Dünyada olanlar

İstanbul motorlu kurye bu durum diğer ülkeler içinde geçerli. Başta Abd olmak üzere, Çin içinde başlayan ve bu ülkenin labaratuvarda üretildiği söylenen bu virüs onları da etkiledi. Fakat Dünyaya bir pembe yalan ile her şeyi sakladılar.

İngiltere ve birleşik krallık batmayan güneşleri battı. Zülme her zaman destek olan ve her şeyin başının olduğu bu krallık gücün ve kudretin sadece Allah elinde olduğunu gördü fakat anlar mı anlamaz mı artık kendileri bilir.

 

İstanbul motorlu kurye olanlar oldu

İstanbul motorlu kurye bir sivri sinek yada bir küçük görünmeyen mikrop ile Allah Dünyayı dize getirdi. Filistin işgal eden ve zulmeden İsrail vatandaşları korkudan Kuran dinlemeye başladılar. Korkudan zaten tırsak olan bu millet altına etmeye başladı.

Modanın merkezi Fransa perişan oldu. Endülüs devletinin milyonlarca müslümanları katleden İspanya perişan oldu. Suriye, Irak ve diğer bölgelerde zalimlere destek veren ve ortalığı karıştıran  sözde Müslüman İran perişan oldu.

 

İstanbul motorlu kurye Avrupa gündemi

İstanbul motorlu kurye Avrupa ırkçılığın hüküm sürdüğü Almanya perişan ülke ekonomisi yerlerde. Doğu tarafında özellikle Çeçenistan ve Suriye içinde binlerce çoluk çocuk demeden Müslüman vuran Rusya Allah gücünü gördü. Ve diğer ülkeler.

Ve bizim ülkemiz Avrupa ve Dünya üzerinde en fazla vaka olan ve etkilenen ülke oldu. Allah unutanlar hatırladı titredi. Allah düşmanları korkudan altlarına yaptı. Ve bazı dinsizler bile dize gelmeye başladı. Fakat sonunda ekonomiye oldu.

 

İstanbul motorlu kurye corona etkileri

İstanbul motorlu kurye milyonlarca insan evinde hapis kaldı. İşsizlik arttı, kiralar ödenemedi, işler durdu, ekonomi battı. Devlet yardım eder gözüktü ama maalesef yetmedi. Milletimiz belkide bu zamana kadar yaptıklarının yada yapmadıklarının bedelini ödedi.

Birde araya Ramazan ayı girdi. İnsanlar namaza başladı. Kuran okunmaya başladı. Camilerden salavatlar, dualar ve tekbirler getirildi. Fırtına içinde kalan gemidekiler gibi karaya çıkınca tekrar eski haline dönenler gibi İnşallah olmayız. 

 

İstanbul motorlu kurye kurye firmaları

İstanbul motorlu kurye işte bütün bu durum ve olayları bizlerde kurye firması olarak yaşadık ve halen yaşıyoruz. Şimdi biz bir kurye firmasıyız neden böyle şeyler yazdınız diye soru soranlar varsa bizde insanız ve çevremizdekilere kayıtsız kalamazdık.

Hem pek bu yorumları televizyonlarda boy gösteren kelli follu ve ne oldukları nereye hizmet ettikleri belli olmayan satılmış yazarlar yada sunucular mı yapacak. Bizimde vatandaş olarak hakkımız yok muydu yan. Bizde buradan yazıyoruz.

 

İstanbul motorlu kurye vefakar kuryeler

İstanbul motorlu kurye işte değerli site sakinleri tüm bu olaylar içinde ve daha sonrasında merkezinde bulunan en önemli çalışanlar olarak sağlık, güvenlik ve kurye ile kargo sektörü en fazla çalışan ve izin verilen sektör haline geldi.

Yemek dağıtımından, internet alışverişine, su dağıtımından erzak dağıtımına aklınıza gelen her sektör içinde biz kuryeler genel olarak bu durumdan çıkmak için çok mücadele verdik. Canımız pahasına sokaklarda çalıştık. İnsanlara yardımcı olduk.

 

İstanbul motorlu kurye hizmetlerimiz

İstanbul motorlu kurye gerektiği zaman yaşlılarımıza ve kimsesiz olanlara ücretsiz teslimatlar sağladık ve halen devam ediyoruz. Canımız pahasına dışarıda hizmet vermek adına mücadele ettik. Onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Elimizden geleni yapmaya gayet ettik.

Fakat hala bizi hor gören ve site girişlerine bina girişlerine kurye ve motosiklet giremez yazan ve bizi içeri almadan yüzlerce metre site içinde yürüten haysiyetsiz insanları da gördük. Sipariş verdiği halde bize böyle davranan kişileri kınıyoruz.

 

İstanbul motorlu kurye çalışmalarımız

İstanbul motorlu kurye bizden yemeklerini, sularını, sigaralarını, internetten aldıkları eşyaları ve her sektörde istediklerini bizler getirdik. Hala da getiriyoruz. Peki bize köpek gibi davranmalarının hakları ne. Neden sipariş veriyorsunuz o kazman kardeşim.

Yine sokağa çıkma yasağı olduğu tatil günlerinde ilaçlarını biz aldık getirdik. Önemli evraklarını biz hallettik. Önemli yolladıkları eşyaları biz taşıdık. Hatta devletin verdiği para yardımını bile ev ev onlara ptt kurye elemanları dağıttı değil mi?

 

İstanbul motorlu kurye yaşadıklarımız

İstanbul motorlu kurye adam aramış bir pazar günü sokağa çıkma yasağı olduğu bir gün bir paketim var falan yere gidecek. Tamam getiririz şu fiyat diyoruz. Adam diyor sana vereceğime taksi ile yollarım. O zaman taksiyi ara bizi neden arıyorsun be kardeşim.

Yada gece yarısı aramış sigara istiyor. Şu fiyat diyoruz. İşte sigara şu kadar sizin fiyat daha pahalı. Ne yapalım gece gece dışarı çıkıp üstümüzü başımızı giyip sana bedava sigaramı getirelim. İçme kardeşim gündüz git kendin al.

 

İstanbul motorlu kurye çalışma zorlukları

İstanbul motorlu kurye aramış bir saatte bizi ilaç istiyor. On liralık ağrı kesici ta 10 km ücretsiz getirecekmişim. Sadece ilaç ücretini 10 lira alacakmışım. Şimdi siz olsanız bu adama ne dersiniz. Ve bunun gibi onlarca olaylar ile karşılaşıyoruz.

Ama teşekkür eden yok. İşte bu zor zamanlarda ne olursa olsun biz görevimizi hakkı ile yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Bizim ile beraber bu görevi üstlenen tüm kargo ve kurye arkadaşlarıma her kes adına teşekkür ediyorum.

 

İstanbul motorlu kurye temennilerimiz

İstanbul motorlu kurye ayrıca ilk başta bu zor günlerde onlarda canları pahasına çalışan ve aralarında vefat eden sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Ve bu zaman içinde insanlara yardım eden tüm vakıf ve derneklere teşekkür ediyoruz.

İstanbul motorlu kurye ve ekibimiz adına inşallah bu durumdan en yakın zamanda kurtulmayı yüce Allah’tan niyaz ediyoruz. Bu bir sınav ve İnşallah geçecek. Dünya zaten bir imtihan yeri değil mi? Asıl varılacak yer ebedi ahiret yurdudur.

 

İstanbul motorlu kurye son yorumlarız

Allah bizi bu zamanlardan kurtaracak. Fakat elek üstünde ancak gerçek inanlar kalacak. Diğerleri elekten geçerek elenecek. Allah Teala sabredenleri böyle imtihan eder bazı zamanlarda. Ortaya çıkarmak için. Sabredenler kazanacak.

İstanbul motorlu kurye firma olarak buradan emeği geçen her kese bir birlerine desteklerinden dolayı tüm kurum kuruluş ve kurumlara, derneklere, vakıflara, yardım eden zengin fakir her kese gönülden teşekkür ediyoruz. Birlikten kuvvet doğar.

 

İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti

www.istanbulmotorlukurye.com

0555 278 23 30

info@istanbulmotorlukurye.com

 

  • Normal İstanbul Motorlu Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express İstanbul Motorlu Kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil İstanbul Motorlu Kurye teslimat süreleri :    60  – 90 dakika arası
  • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
  • İstanbul Motorlu Kurye için: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaşın

 

İSTANBUL MOTORLU KURYE - 0555 278 23 30
İSTANBUL MOTORLU KURYE – 0555 278 23 30

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI YAZIN